Archiv článků

Milan

02.09.2016
Náš spolehlivý přístav při pracovních cestách. Jeden z nejsympatičtějších penzionů v republice s vynikající kuchyní a příjemným personálem. Plzeň špičkově ošetřená - co víc si přát?

Pavlína Tamáši

29.08.2016
Dobrý den,28.srpna jsem navštívila restauraci kde jsem s nejbližší rodinou oslavila svoje životní výročí.Obsluha a jídlo luxusní a na vysoké úrovni.Znovu se tam vrátím na posezení s přáteli v říjnu.Bylo nám u vás krásně,moc děkuji.

Iveta Cigánková

19.08.2016
Ačkoliv má ubytovací zařízení status penzionu, přesto poskytuje hotelovou kvalitu svých služeb, které by mohli jiní závidět.Všem penzion doporučuji, protože toto místo je ubytováním, obsluhou a kuchyní oprovavdu zámecké!

Veronika Čápová

24.08.2015
Krásné ubytování a příjemná obsluha. Nejvíce bych chtěla pochválit pana kuchaře, protože vše co uvařil bylo prostě úžasný:)

Laďka Jindrová

19.06.2015
Byla jsem nadšená už při prvních informacích po telefonu a 100% spokojenost při osobním jednaní. Byla jsem fakt spokojená se vším, co penzion nabízí, jsou to 100% služby. Ráda se tam vracím a každému DOPORUČUJI. Jezdím s rodinou hodně po České republice a lepší jsem opravdu neviděla. Moc a moc doporučuji a moc chválím.

Václav Nejezchleb

28.05.2015
Na Kopečku,je skvěle,už při vstupu nás mile překvapilo útulné prostředí a krásně založené stoly,to se dnes málo kde vidí.Jídlo bylo moc dobré,a určitě se těšíme na další posezení.Velké plus takéza milou obsluhu.Dáváme s manželkou milión bodů :)

Moulisovi - Nezvěstice ( Plzeň )

14.10.2014
Byli jsme zde nad míru spokojeni v létě, a proto jsme se rádi vrátili i nyní a již teď víme, že tu nejsme naposledy. Je to tu prostě super, krásné ubytování, výborné stravování a velice příjemný personál. Za vše Vám patří DÍK.

ráječtí hasiči

12.09.2014
Nic než spokojenost, skvělá bašta, super pivko a personál na 100% úrovni. Všem vřele doporučují

Fanek a Lenka, Višňové

09.09.2014
Maximální spokojenost. Krásné pokoje, přijatelná cena, profesionální přístup veškerého personálu, vynikající kuchyně (snídaně, tatarák, medailonky, saláty...). Určitě jsme u Vás nebyli naposled.


MENU