Kniha hostů

Náš spolehlivý přístav při pracovních cestách. Jeden z nejsympatičtějších penzionů v republice s vynikající kuchyní a příjemným personálem. Plzeň špičkově ošetřená - co víc si přát?
- Milan
Dobrý den,28.srpna jsem navštívila restauraci kde jsem s nejbližší rodinou oslavila svoje životní výročí.Obsluha a jídlo luxusní a na vysoké úrovni.Znovu se tam vrátím na posezení s přáteli v říjnu.Bylo nám u vás krásně,moc děkuji.
- Pavlína Tamáši
Ačkoliv má ubytovací zařízení status penzionu, přesto poskytuje hotelovou kvalitu svých služeb, které by mohli jiní závidět.Všem penzion doporučuji, protože toto místo je ubytováním, obsluhou a kuchyní oprovavdu zámecké!
- Iveta Cigánková
Krásné ubytování a příjemná obsluha. Nejvíce bych chtěla pochválit pana kuchaře, protože vše co uvařil bylo prostě úžasný:)
- Veronika Čápová
Byla jsem nadšená už při prvních informacích po telefonu a 100% spokojenost při osobním jednaní. Byla jsem fakt spokojená se vším, co penzion nabízí, jsou to 100% služby. Ráda se tam vracím a každému DOPORUČUJI. Jezdím s rodinou hodně po České republice a lepší jsem opravdu neviděla. Moc a moc doporučuji a moc chválím.
- Laďka Jindrová
Na Kopečku,je skvěle,už při vstupu nás mile překvapilo útulné prostředí a krásně založené stoly,to se dnes málo kde vidí.Jídlo bylo moc dobré,a určitě se těšíme na další posezení.Velké plus takéza milou obsluhu.Dáváme s manželkou milión bodů :)
- Václav Nejezchleb
Byli jsme zde nad míru spokojeni v létě, a proto jsme se rádi vrátili i nyní a již teď víme, že tu nejsme naposledy. Je to tu prostě super, krásné ubytování, výborné stravování a velice příjemný personál. Za vše Vám patří DÍK.
- Moulisovi - Nezvěstice ( Plzeň )
Nic než spokojenost, skvělá bašta, super pivko a personál na 100% úrovni. Všem vřele doporučují
- ráječtí hasiči
Maximální spokojenost. Krásné pokoje, přijatelná cena, profesionální přístup veškerého personálu, vynikající kuchyně (snídaně, tatarák, medailonky, saláty...). Určitě jsme u Vás nebyli naposled.
- Fanek a Lenka, Višňové
super obsługa, bardzo smaczne jedzenie, stosunkowo tanio
- Kamil, Złotów
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Rodinný podnik s 30 letou tradicí (1994 - 2024)

MENU